Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /web/nemesvamos/nemesvamos.hu/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 895

Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?ids=http://nemesvamos.hu/lakos-vagyok/lakos-onkormanyzat/allashirdeteseink/item/464-kozterulet-karbantarto-segedmunkas): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /web/nemesvamos/nemesvamos.hu/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 895

Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?ids=http://nemesvamos.hu/lakos-vagyok/lakos-onkormanyzat/allashirdeteseink/item/357-csillagvirag-ovoda-ovodapedagogus-es-dajka): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /web/nemesvamos/nemesvamos.hu/plugins/content/bt_socialshare/bt_socialshare.php on line 895

Álláshirdetéseink

Aktuális álláshirdetéseink:

2018. április 16.

Nemesvámos Község Önkormányzatának Képviselő-testülete állást hirdet közterület karbantartó segédmunkás munkakör betöltésére.

A munkáltató: Nemesvámos Község Önkormányzata (8248 Nemesvámos, Fészek u. 7.)

A munkavégzés heti 40 óra munkaidőben, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony keretében történik.

Elvárások: legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség, B kategóriás jogosítvány, egészségügyi alkalmasság, nagykorúság, cselekvőképesség.

Jelentkezni lehet: 2018. április 30-ig önéletrajz benyújtásával az alábbi címre megküldve:
Nemesvámos Község Önkormányzata 8248 Nemesvámos, Fészek u. 7.

Érdeklődni lehet a következő telefonszámon: 06-30-445-5813

Az álláshely az önéletrajzok elbírálását követően azonnal betölthető.

2018. március 01.

Csillagvirág Óvoda
a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet